Informator ELIZJUM

Chcąc pomóc Państwu w chwili utraty osoby bliskiej, przygotowaliśmy krótki informator:

Lekarz opiekujący się zmarłym pacjentem lub lekarz pogotowia, wystawia kartę informacyjną lub kartę zgonu (nie mylić z aktem zgonu, wydawanym przez Urząd Stanu Cywilnego).
Karta zgonu jest podstawowym dokumentem stwierdzającym zgon, niezbędnym przy zlecaniu zakładowi pogrzebowemu wyprowadzenia zwłok i przygotowania ich do pogrzebu. Od chwili otrzymania karty zgonu większość dalszych czynności związanych z pochówkiem można zlecić zakładowi pogrzebowemu.
W pierwszej kolejności należy zadbać o zabranie zwłok przez zakład pogrzebowy, może to być Zakład Pogrzebowy „elizjum” tel. 600 168 113.
Po uzgodnieniu zakresu usług, większość czynności związanych z pochówkiem zmarłego może przejąć zakład pogrzebowy.
Najbliżsi zmarłego mają pełne prawo wyboru zakładu pogrzebowego, którego oferta najbardziej im odpowiada, niezależnie od miejsca zgonu zmarłej osoby.
Urząd Stanu Cywilnego, właściwy ze względu na miejsce zgonu, na podstawie dowodu osobistego zmarłego, Państwa dowodu osobistego i karty zgonu, wyda akt zgonu.
Posiadając kartę zgonu i akt zgonu, można już udać się do kancelarii parafialnej cmentarza lub do zarządu cmentarza i ustalić datę i godzinę pogrzebu. Tu też należy opłacić miejsce na cmentarzu.

 

Elizjum dzien 

 

Zakład Pogrzebowy w Toruniu „elizjum”

Zakład Pogrzebowy „elizjum” w Toruniu świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe.

Pracownicy firmy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży pogrzebowej, które pozwala w profesjonalny sposób na zorganizowanie godnego pochówku osób najbliższych.

Wizerunek naszej firmy budujemy na rzetelnym wykonywaniu zleconej usługi w oparciu o zdobyte umiejętności i z każdym dniem staramy się podwyższyć jakość naszych usług mają na uwadze nowe doświadczenia oraz życzenia klientów.
Odejście osoby bliskiej to nie tylko konieczność przetrwania bolesnych chwil, ale również obowiązek przygotowania godnego pożegnania. Pragniemy Cię w tym wyręczyć, oferując usługi na wysokim poziomie.
Rodzinom, które znalazły się w bolesnej sytuacji staramy się pomóc przetrwać ten trudny okres wyręczając z wszelkich formalności związanych z pochówkiem i pożegnaniem osoby bliskiej. Informacja o zakresie usług, oraz całkowitym koszcie ceremonii pogrzebowej jest Państwu przedstawiana przed pogrzebem.

Nasza firma kredytuje koszty pogrzebu w ramach zasiłku ZUS i KRUS.

Jesteśmy w stanie zorganizować pogrzeby różnych obrządków wyznaniowych, według życzenia naszych klientów. Obsługujemy pogrzeby tradycyjne jak i również z kremacją
Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę, również w niedzielę i święta, co umożliwia eksportację zmarłych z domu, a także kontakt ze specjalistą w sprawie załatwienia wszelkich formalności.

 

TELEFON CAŁODOBOWY +48 600 168 113 lub +48 56 657 26 50

PROFESIONALNA I KOMPLEKSOWA OBSŁUGA POGRZEBÓW Śwadczy:

Zakład pogrzebowy w Toruniu  "elizjum"

ADRES

ul. Kościuszki 9
87-100 Toruń
Kujawsko - Pomorskie

KONTAKT 24 h

56 657 26 50
+48 600 168 113
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NFORMACJA RODO

Państwa dane osobowe, pobierane przez stronę internetową, znajdą się w systemach informatycznych firmy P.W. Hemax Elizjum z siedzibą ul. Kościuszki 9, 87-100 Toruń, będącej jednocześnie Administratorem Danych Osobowych. Są to następujące dane: adres e-mail, pliki cookie. Dane zbierane są zgodnie z art.5 pkt 1 lit. f w sposób minimalny. Kontakt z Administartorem Danych Osobowych: email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Ponadto, w każdej chwili posiadają Państwo prawo wniesienia żądania zaprzestania przetwarzania danych. Czytaj politykę prywatności.