Foto i video

Na życzenie klienta uwieczniamy odprowadzenie osoby zmarłej na miejsce wiecznego spoczynku- przebieg ceremonii. 

Oferujemy wykonanie fotografii na nośnikach cyfrowych co pozwala na łatwą wymianę z bliskimi, którzy w tym dniu nie mogli uczestniczyć w ostatniej drodze, jak i z tymi którzy uczestniczyli w pogrzebie, możemy również uwiecznić to pożegnanie na kasetach video lub DVD.

 

Transport
Elizjum
Elizjum1
Elizjum10
Elizjum14
Elizjum2
Elizjum3
Elizjum4
Elizjum5
Elizjum6
Elizjum7
Elizjum9

ADRES

ul. Kościuszki 9
87-100 Toruń
Kujawsko - Pomorskie

KONTAKT 24 h

56 657 26 50
+48 600 168 113
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NFORMACJA RODO

Państwa dane osobowe, pobierane przez stronę internetową, znajdą się w systemach informatycznych firmy P.W. Hemax Elizjum z siedzibą ul. Kościuszki 9, 87-100 Toruń, będącej jednocześnie Administratorem Danych Osobowych. Są to następujące dane: adres e-mail, pliki cookie. Dane zbierane są zgodnie z art.5 pkt 1 lit. f w sposób minimalny. Kontakt z Administartorem Danych Osobowych: email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Ponadto, w każdej chwili posiadają Państwo prawo wniesienia żądania zaprzestania przetwarzania danych. Czytaj politykę prywatności.